Basın / News

Online medyada yer alan haber ve röportajlarımız ile ilgili içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.


onedio.com

Size ilham verecek bir hikâyeden bahsedeceğiz bugün. Memur olmak yerine fotoğrafçı olmayı tercih ederek onlarca ülkeyi gezen bu çifte özenmemek mümkün değil. Bu çiftin hikâyesini baştan sona ilgiyle okuyacaksınız!


hurriyet.com.tr

Muhteşem fotoğraflarıyla bir gezgin: Cuma Çevik

Kariyerine yağlı boya resimlerle başlayan Cuma Çevik, parmak ısırtan manzara fotoğraflarıyla dikkat çekiyor.


Listelist.com

Size ilham vermesini istediğimiz bir hikaye anlatacağız, bir Türkiye yazgısından hayallere uzanan hem emek hem cesaret dolu bolca aşk barındıran bir hikaye. Karşınızda saklı kalmış hikayesiyle, Türkiye’nin en başarılı manzara fotoğrafçılarından Merve Ceran Çevik ve Cuma Çevik.


röportaj - advenport.com

Cuma Çevik, Instagram hesabına keşfet bölümünde rastlayıp, en eski fotoğrafına kadar görmek isteyeceğiniz bir doğa ve manzara fotoğrafçısı. Aynı zamanda da bir maceracı. Fotoğraflarının insanı içine çeken bir büyüsü var. Tabii ki bu büyüleyici fotoğraflar ardında bir sürü deneyim ve anıyı da beraberinde getiriyor.


röportaj - Kesfetsek.com

Fotoğraf tutkusu ile yola çıktı hiç durmadan dünyayı dolaştı. Sosyal bilgiler öğretmenliği okuyan Cuma Çevik, fotoğrafçılık ve reklamcılıkla uğraşıyor. 


eksisozluk.com

Kendisi gibi fotoğrafçı olan eşi Merve Çevik ile beraber dünyayı gezen, gezerken muazzam kompozisyonlar yaratan, bunu da binlerle hiç çekinmeden paylaşan, alçak gönüllü, fotoğraf gözü yüksek fotoğraf sanatçısı. 


mymodernmet.com

Turkish photographer Cuma Cevik organizes adventurous trips to a wide range of countries after being inspired to shoot incredible landscape photography around the world. Bringing along curious travelers, they set out on photo safaris to capture the magical landscapes of each setting. Interestingly, it was an early love of fine art that brought Cevik toward his current profession.


HANKERMAG.com

Former painter captures stunning photos of magical landscapes around the world. Turkish Photographer and traveler Cuma Cevik travels around the world to capture incredible beauty of nature.


dvkradinov.ru

Увидеть красоту (путешествуя), запечатлеть увиденное (сфотографировав) и довести до идеала (добавив каплю ретуши). Кума Чевик (Cuma Cevik) – талантливый 27-летний фотограф и путешественник из Турции. Увлеченный пейзажной фотосъемкой, он организует поездки в самые разные страны мира, чтобы запечатлеть волшебные пейзажи каждого места.


tabizine.jp

元・画家志望のフォトグラファーCuma Cevik 氏の写真は、すべてが美しく、物語が始まりそうな世界観があります。彼がとらえた世界の横顔。その絶景の数々を、Cevik氏自らが選んだお気に入りの写真でご紹介します。


photopills.com

Cuma Çevik is an incredibly talented travel photographer currently based in Ankara, Turkey. Initially interested in oil painting, the art academy proved too costly unfortunately. After graduating in college, he began traveling the world to shoot stunning outdoor photography.